З повагою до цінностей держави

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Урочистий мітинг, присвячений Дню соборності і свободи України, відбувся 22 січня на плацу  92-ї окремої механізованої бригади. В ньому взяли участь війсь-ковослужбовці, представники міської влади і громадськості, мешканці мікрорайону.

 

Щирі слова вітання від імені міського голови Галини  Мінаєвої учасникам мітингу передала заступник міського голови Тетяна Вінник. Свято соборності і свободи України – це наша данина пам’яті тим, хто майже століття тому виборював незалежність України, розбудовував основи держави, якою вона стала зараз. Тетяна Свиридівна побажала присутнім добробуту і злагоди в сім’ях, бо щаслива родина – головна цінність держави.

Перед учасниками мітингу також виступили командир бригади, начальник Чугуївського гарнізону Володимир Козак, депутат Чугуївської міської ради Андрій Гуренко, голова громадської організації «Житлова рада» Сергій Лазута.

Від імені громади Чугуєва учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, творчість і саме життя якого є прикладом любові до свого народу, своєї держави, вірності ідеалам свободи і незалежності.