На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Більш ніж п’ять десятків питань порядку денного розглянули депутати під час чергової LV сесії Чугуївської міської ради VІ скликання, що відбулася 28 лютого під головуванням міського голови Галини Мінаєвої.

Зокрема, була розглянута низка поточних питань, що стосуються соціально-економічного розвитку міста, заслухано інформацію про хід реалізації декількох міських програм, затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік, а також погоджено проект «Реконструкція диспетчерського обладнання ліфтового господарства міста Чугуєва».

Депутати визначили орієнтовні строки проведення звітів перед виборцями, внесли зміни до складу виконавчого комітету Чугуївської міської ради та його чисельності, прийняли рішення про увічнення в Чугуєві пам’яті Тараса Шевченка, героїв та жертв Першої світової війни, створення Алеї Слави в Клугино-Башкирівці.

Близько двох десятків питань, позитивно вирішених під час сесійного засідання, стосувалися майнових та земельних інтересів мешканців міста.

В розділі «Різне» депутати розглянули низку питань, що сьогодні найбільш хвилюють їх виборців. Зокрема, під час обговорення підсумків роботи КП «Чугуївтепло» в опалювальному сезоні, що добігає кінця, була оприлюднена інформація про перерахунок оплати за тепло, який підприємство обов’язково зробить з огляду на надзвичайно нетривалий період холодів цієї зими. Ще одне питання, що турбує сьогодні мешканців міста – реформування медичної галузі Чугуєва. Депутати закликали всіх посадових осіб, в чиїй компетенції знаходиться вплив на медичну сферу, поставитися до процесу її реформування зважено та відповідально.

Наприкінці сесійного засідання було зачитано звернення депутатів міської ради до голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, що стосується поточної ситуації в країні, області та нашому місті. Цей документ підписала більшість депутатів міської ради.

Слід зазначити, що останнім часом до мерії масово звертаються представники громадських організацій, політичних партій, органів самоорганізації населення та окремі городяни, в тому числі і письмово, з засудженням проявів вандалізму щодо об’єктів культурної спадщини, майна територіальних громад та пам’ятників, які мають місце в деяких населених пунктах країни. В своїх зверненнях городяни просять міську владу забезпечити спокій та порядок на вулицях Чугуєва, а також підкреслюють, що всі питання місцевого значення, згідно з чинним законодавством, знаходяться виключно в компетенції місцевої громади та уповноважених нею осіб.