Понедельник, марта 08, 2021

Офіційно

Відкриваючи його, міський голова Галина Мінаєва висловила впевненість в тому, що новий склад виконавчого комітету, в який поряд з керівниками мерії увійшли представники громадськості та старости сільських населених пунктів громади, як і в попередні скликання, спрямує всі свої сили на захист інтересів городян і вирішення їхніх проблем

Слід зазначити, що робота нового складу виконкому і організована по-новому. Тепер тут, як і в міській раді, забезпечено електронне голосування по кожному з розглянутих рішень. А їх сьогодні було прийнято майже три десятки.

Зокрема, члени виконкому затвердили регламент і план своєї роботи, проєкт міської програми земельних відносин і цілу низку інших рішень.

Особливу увагу на засіданні було приділено питанням обстеження та подальшого прийняття на баланс майна, яке районна рада передає нашій громаді: для того щоб відпрацювати всі нюанси цього процесу, члени виконкому створили відразу кілька комісій за різними напрямками (культура, освіта, медицина і т. і.).

13 січня в рамках реалізації проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» (соціальна сфера) в управлінні соціального захисту населення, територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робоча зустріч з представниками ветеранських громадських організацій, надавачами соціальних послуг нашої громади

В ході зустрічей консультантом проєкту Володимиром Бульба проведені глибинні інтерв’ю по якості надання соціальних послуг в нашій громаді, окреслені проблемні питання в наданні соціальних послуг, намічені плани по розробці Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг в Чугуївській територіальній громаді. Зустрічі пройшли з дотриманням карантинних обмежень.

Міський голова Галина Мінаєва провела робочу зустріч з керівниками підприємств та установ населених пунктів, що приєднались до Чугуївської міської громади в процесі децентралізації. Головною метою зустрічі стало налагодження комунікації та планування спільної діяльності з розвитку громади в сучасних умовах задля підвищення якості життя людей і стабільного та сталого майбутнього

Ініціатором діалогу за круглим столом стала Галина Мінаєва, яка, звертаючись до учасників робочої зустрічі, зазначила, що для органів місцевого самоврядування дуже важливо сьогодні, коли громада щойно була утворена, налагодити співпрацю з керівниками підприємств та установ, враховувати їхню думку при плануванні роботи з розбудови та благоустрою населених пунктів, що увійшли до складу територіальної громади, адже хто як не вони знають про всі «слабкі» сторони та проблеми своїх сіл та селищ.

Під час зустрічі детально обговорили актуальні питання процесу децентралізації, перші кроки Чугуївської міської ради з розбудови територій населених пунктів, питання реорганізації медицини, освіти, культури.

Підбиваючи підсумки робочої зустрічі, Галина Мінаєва запевнила, що всі пропозиції та зауваження керівників підприємств та установ населених пунктів Чугуївської міської громади, які вони озвучили під час зустрічі, будуть враховані при плануванні подальшої роботи з розвитку громади.

Напередодні новорічних та різдвяних свят служба у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради звертається до батьків дітей та підприємців – власників розважальних клубів, кафе, торгових точок Чугуївської громади. Відповідно до законодавства України встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих на вулиці після 22.00. Заборонено продаж алкогольних та тютюнових виробів, в тому числі кальяну, неповнолітнім особам!

У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях, до яких відносяться парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо, після 22.00 батьки дітей будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП).

За продаж дітям алкоголю або тютюнових виробів підприємця очікує штраф та анулювання ліцензії. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності відповідно ч.3 статті 156 КпАП (від 7 грудня 1984 року №8073-X, редакція від 16.05.2017 року), а саме: до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні батьки та підприємці! Звертаємося до вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, контролювати години перебування вашої дитини на вулиці, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Сьогодні міський голова Галина Мінаєва провела робочу нараду за участю представників силового блоку, в ході якої обговорювалися питання безпеки чугуївців під час новорічних свят

В ході наради було озвучено інформацію про те, що в нинішньому році звичних масштабних загальноміських заходів, зокрема 19 і 31 грудня, не планується через карантинні обмеження. Незважаючи на це, Галина Мінаєва закликала правоохоронців та співробітників ДСНС приділити підвищену увагу безпеці громади в святковий період.

Окремо під час наради обговорювалося питання недопущення продажу спиртних напоїв військовослужбовцям в формі. За інформацією представника ВСП, така діяльність, всупереч введеним в місті заборонам, проводиться в так званих «наливайках», як в центрі Чугуєва, так і в Клугино-Башкирівці. Міський голова звернулась до правоохоронців з вимогою більш принципово ставитись до подібних порушень, пообіцявши в даному питанні всю можливу допомогу з боку міської влади.

Згідно з рішенням, прийнятим на пленарному засіданні першої сесії Чугуївської міської ради VIII скликання, заступниками мера є: Людмила Макаренко – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету; Ігор Кащавцев, Костянтин Бармін, Тетяна Вінник – заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Шляхом таємного голосування під час пленарного засідання першої сесії Чугуївської міської ради VIIІ скликання секретарем Чугуївської міської ради обрано Євгенія Резченка. Його підтримали 19 депутатів. Новообраний секретар міської ради є висуванцем від Політичної партії «Блок Кернеса «Успішний Харків»

Біографічна довідка:

Резченко Євгеній Олександрович, 1981 року народження, освіта – повна вища, закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.СКОВОРОДИ за спеціальністю правознавство.

Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді юрисконсульта Приватної юридичної фірми «Реал-Україна».

З 2002 року до 2003 року працював помічником директора Консультаційної юридичної фірми «Глобус».

З 2003 року до 2007 року працював фахівцем по зв’язкам з громадськістю в Благодійному дитячому фонді «Берег Надії».

З 2007 року до 2014 року обіймав посаду директора ТОВ «ТЕТРО».

З 2014 року до 2015 року обіймав посаду секретаря Чугуївської міської ради VI скликання.

З 2017 року по теперішній час обіймає посаду директора КП «Чугуївська агенція комунальних ресурсів».

Був депутатом Чугуївської міської ради VI скликання.

Резченко Євгеній Олександрович на місцевих виборах у жовтні 2020 року обраний депутатом Чугуївської міської ради Чугуївського району Харківської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, як кандидат під першим номером, за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій від Регіональної Харківської обласної організації політичної партії «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

15 грудня на засіданні першої сесії міської ради VIII скликання голова Чугуївської міської територіальної виборчої комісії Анастасія Вяльдіна вручила Галині Мінаєвій посвідчення переможця на місцевих виборах та запросила до складання присяги. Нагадаємо, що люди довірили Галині Миколаївні очолювати громаду вже вп’яте. Під час місцевих виборів 2020 року чинний міський голова здобула 50,49% підтримки виборців (5914 голосів)

Звертаючись до депутатів новообраної міської ради, Галина Мінаєва закликала їх пам’ятати, що незалежно від партійної приналежності та політичних уподобань, всі вони мають керуватися інтересами міста і його жителів при прийнятті рішень у сесійній залі.

– Від імені кожного з наших виборців, а також тих чугуївців, хто з будь-яких причин не брав участь у голосуванні, висловлюю надію на те, що починаючи з сьогоднішнього засідання і до закінчення терміну каденції міської ради VIII скликання робота депутатського корпусу буде конструктивною і злагодженою, – наголосила у своєму виступі Галина Мінаєва.

Інформує організаційний відділ ради апарату Чугуївської міської ради

Чугуївська міська рада повідомляє, що 27 листопада 2020 року о 09.40 відбулося засідання погоджувальної ради голів постійних комісій, депутатських фракцій та груп, було розглянуто 26 питань порядку денного та п’ять додаткових питань.

27 листопада 2020 року о 10.35 відбулося засідання LХІІІ (63) чергової сесії Чугуївської міської ради VII скликання.

Головуючий на LХІІІ (63) черговій сесії Чугуївської міської ради VII скликання – міський голова МІНАЄВА Галина Миколаївна.

Засідання LІХІІІ чергової сесії Чугуївської міської ради VІІ скликання проходило у закритому режимі.

До порядку денного LХІІІ (63) чергової сесії Чугуївської міської ради VII скликання було винесено 26 питань порядку денного та п’ять додаткових питань та «Різне». Серед розглянутих питань:

  • про затвердження, виконання, внесення змін до міських програм;

  • про внесення змін до рішення LI сесії Чугуївської міської ради VIІ скликання від 19.12.2019 №1754-VII «Про міський бюджет на 2020 рік» (20207100000) (код бюджету) (зі змінами);

  • про затвердження плану діяльності Чугуївської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік;

  • про надання згоди на прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності до комунальної власності Чугуївської міської ради Чугуївського району Харківської області, які розташовані за межами населених пунктів на територіях Зарожненської, Кам’яноярузької, Великобабчанської сільських рад, Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області;

  • земельні питання та інші.

Депутати міської ради прийняли 30 проєктів рішень, не прийняли – 1.

У роботі сесії Чугуївської міської ради взяли участь 18 депутатів Чугуївської міської ради VII скликання, відсутні – 16 депутатів.

Організаційний відділ ради апарату Чугуївської міської ради