Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

У січні 2021 року були проведені автоматичні перерахунки раніш призначеної житлової субсидії близько 4000 особам м. Чугуєва в зв’язку із корегуванням тарифу на послуги постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, утримання житла (згідно інформації організацій – надавачів житлово-комунальних послуг)

У зв’язку з включенням с. Кам’яна Яруга, смт. Кочеток, с. Велика Бабка, с. Зарожне, с. Піщане та с. Тетлега до складу Чугуївської міської територіальної громади Харківської області, до управління були передані 1482 особові справи одержувачів житлової субсидії. Відбулося злиття електронних баз даних з урахуванням громадян, які мешкають у вищезазначених населених пунктах. Проводиться перевірка, систематизація та архівація всіх особових справ.

Інформація в електронних базах даних перевірена та підготовлена для виплати усіх видів державної соціальної допомоги за січень 2021 року через поштові відділення та банківські установи.

За січень 2021 року було нараховано житлової субсидії 4290 особам на загальну суму 10292,1 тис. грн, у тому числі в грошовій безготівковій формі 1414,1 тис. грн (521 особа) та 8878,0 тис. грн в готівковій формі (3769 осіб).

Для призначення житлової субсидії мешканці Чугуївської міської територіальної громади (м. Чугуїв, смт. Кочеток, с. Кам’яна Яруга, с. Велика Бабка, с. Піщане, с. Зарожне, с. Тетлега) подають до Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради (далі – управління) заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян:

 • управлінням (спеціалістами приймальні управління, надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або Єдиний державний веб-портал електронних послуг);

 • уповноваженими посадовими особами виконавчого органу відповідної сільської, селищної ради або посадовими особами центру надання адміністративних послуг.