Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Будівельна амністія: зміни 2021 (електронна подача документів через ЄДЕССБ/ДІЯ, уніфікована заява та інше)

Мінрегіон на своєму веб-сайті оприлюднив проект наказу «Про затвердження Змін до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (т. зв. будівельна амністія).

Що таке будівельна амністія?

Будівельна амністія — це спрощена процедура прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків (площею до 300 кв.м), господарських (присадибних) будівель і споруд, а також будівель і споруд сільськогосподарського призначення (СС1), які було збудовано без дозвільного документа на виконання будівельних робіт у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року.

Оформлення по будівельній амністії не потребує отримання будівельного паспорта та/або дозвільних документів на будівництво.

 Будівельні амністії попередніх років: за останні 10 років було ще дві «будівельні амністії»:

Обидві вказані вище будівельні амністії носили строковий характер (при цьому «будівельна амністія» 2015 року діяла лише 7 місяців).

Чинна з 2018 року будівельна амністія (Наказ Мінрегіону №158) носить безстроковий характер!

 Індивідуальні (садибні) житлові, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року не потребують введення в експлуатацію!

 Важливо: відсутність містобудівної документації
населеного пункту та/або детального плану території не є перешкодою для введення об’єктів в експлуатацію по будівельній амністії!

Зміни 2021

 Електронна подача документів до органів ДАБК (ЄДЕССБ та портал ДІЯ). Запропонований варіант подання документів узгоджується з положеннями Закону України Про регулювання містобудівної діяльності, та має спростити доступ громадян до послуги по реєстрації декларації за будівельною амністією. Разом із тим, варто було б прописати в проекті положення, згідно з якими:

 • подавати документи на земельну ділянку потрібно лише у випадку, коли права на землю не зареєстровані в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
 • подавати копію технічного паспорту БТІ потрібно лише у випадках, коли відомості про такий техпаспорт відсутні в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

 Уніфікована форма заяви про прийняти в експлуатацію/внесення зміни до вже зареєстрованої. На сьогодні відсутня будь-яка затверджена форма заяв, тому на практиці використовувалася форма заяви, яка діяла за попередньої будівельної амністії.

 Звіт про проведення технічного обстеження буде створюватися тільки в електронному вигляді через ЄДЕССБ.

Порівняльна таблиця до проекту Наказу