Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

В період карантинних обмежень продовжується надання соціальної послуги натуральної допомоги та надання транспортних послуг мешканцям Чугуївської міської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради

Всі послуги надаються згідно з заявками за попередніми записами. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, дрібного ремонту помешкань та інші послуги. Також надає послуги пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації: інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки, протипролежневі матраци, підголівники. Послуга «Соціальне таксі» надається підопічним територіального центру з порушенням опорно-рухового апарату.