Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

В період карантинних обмежень продовжується надання соціальної послуги натуральної допомоги та надання транспортних послуг мешканцям Чугуївської міської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради

Всі послуги надаються згідно з заявками за попередніми записами. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, дрібного ремонту помешкань та інші послуги. Також надає послуги пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації: інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки, протипролежневі матраци, підголівники. Послуга «Соціальне таксі» надається підопічним територіального центру з порушенням опорно-рухового апарату.