Пятница, января 22, 2021
  • «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою
    «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою

    25 січня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з мешканцями на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

    Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69 або 063-103-09-18

Управління соціального захисту населення запрошує учасників бойових дій АТО/ООС для отримання новорічних подарунків для дітей

З метою виконання комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІ сесії VII скликання Харківської обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами), в частині організації роботи по проведенню новорічних та різдвяних свят для дітей, батьки яких безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, управлінням соціального захисту населення Чугуївської міської ради сформовані списки дітей учасників АТО/ООС та розпочато видачу новорічних кондитерських святкових наборів.

Запрошуємо учасників бойових дій АТО/ООС, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків по м. Чугуєву, для отримання новорічних подарунків для дітей за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20А, кабінет №25.